«ОРТАЛЫҚ» АІЖ

«Самрұқ Қазына» АЖ компания жұмыскерлер тобының Павлодар АІЖ VI Спартакиада нәтижиелері мен жеңімпаздар құрамы


АРМРЕСТЛИНГТЕН 65 КГ ДЕЙІНГІ ӘЙЕЛДЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Аты-жөні

Компания

Салмақ

Сол

Оң

Жалпы саны

Орын

1

Макалкина Ольга

 «ҚТЖ» ҰК» АҚ БЕО

63,7

10

10

20

I

2

Султаханова Зарина

 «Қазпочта» АҚ

64,8

7

5

12

II

3

Темирова Данара

 «Қазақтелеком»АҚ

57,7

4

7

11

III

4

Калменова Улдана

«Энергоинформ»АҚ

57,6

5

4

9

IV

 

АРМРЕСТЛИНГТЕН 65 КГ ЖОҒАРЫ ӘЙЕЛДЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Аты-жөні

Компания

Салмақ

Сол

Оң

Жалпы саны

Орын

1

Исраилова Карлыгаш

«ҚТЖ» ҰК» АҚ (Бағалау және дамыту орталығы)

71,1

10

10

20

I

2

Корниенко Ольга

 «Қазақтелеком»АҚ

82,3

7

7

14

II

3

Тарасова Александра

«КЕGОС» АҚ «Жүйелік оператордың Ұлттық диспетчерлік орталығы» филиалы

 

5

5

10

III

4

Муса Акнур

«Энергоинформ» АҚ

 

4

4

8

IV

 

АРМРЕСТЛИНГТЕН   80 КГ ДЕЙІН ЕРЛЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Аты-жөні

Компания

Салмақ

Сол

Оң

Жалпы саны

Орын

1

Дейнего Иван

«KEGOC» АҚ

77,1

7

10

17

I

2

Какибаев Мейрамгали

«KEGOC» АҚ «Ақмола жүйеаралық электр тораптары»  филиалы

79,3

10

5

15

II

3

Дуйсенов Нурлан

«ҚТЖ» ҰК» АҚ

79,0

4

7

11

III

4

Демкив Александр

«Қазақтелеком» АҚ

77,1

5

4

9

IV

 

АРМРЕСТЛИНГТЕН   80 КГ ЖОҒАРЫ ЕРЛЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Аты-жөні

Компания

Салмақ

Сол

Оң

Жалпы саны

Орын

1

Ескенеев Руслан

«ҚТЖ» ҰК» АҚ ( АСТАНА ТЖК)

104,7

10

10

20

I

2

Шапиев Расул

«Air Astana» АҚ

95,8

7

3

10

II

3

Гаджиев Заур

«ҚТЖ» ҰК» АҚ ЦДАЦ

115,1

3

7

10

III

4

Трофимов Вадим

«Қазақтелеком» АҚ

86,3

5

4

9

IV

 

ҮСТЕЛ ТЕННИСІНЕН ӘЙЕЛДЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ 

Аты-жөні

Компания

ҰПАЙ

Орын

1

Харечко Маргарита

 «ҚТЖ» ҰК» «Транстелеком»  АҚ

10

I

2

Шендерей Татьяна

«ҚТЖ – ЖҮК ТАСЫМАЛЫ» АҚ Ақмола бөлімі

9

II

3

Маринина Оксана

 «Самрұқ Энерго» АҚ

8

III

4

Котоврасова Елена

«КЕGОС» АҚ «Жүйелік оператордың Ұлттық диспетчерлік орталығы» филиалы

7

IV

 

ҮСТЕЛ ТЕННИСІНЕН ЕРЛЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ 

Аты-жөні

Компания

ҰПАЙ

Орын

1

Абельдинов Дамир

 «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ

12

I

2

Утешев Ахметгали

«КЕGОС» АҚ-ның «Ақмола жүйеаралық электр тораптары»  филиалы

11

II

3

Тажикеев Магжан

 "Energy Solutions Center" ЖШС

10

III

4

Аринов Амангельды

 «Энергоинформ» АҚ Ақмола филиалы

9

IV

 

ШАХМАТТАН ӘЙЕЛДЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ 

Аты-жөні

Компания

ҰПАЙ

Орын

1

Махамбетова Алия

«КЕGОС» АҚ «Жүйелік оператордың Ұлттық диспетчерлік орталығы» филиалы

6

I

2

Джуматаева Гульжан

«ҚТЖ»ҰК » АҚ (Ақмола магистральдік жүйелер бөлімінің филиалы)

4

II

3

Сейтенова Гульмира

«Элетр энергиясы мен қуаты рыногының Қазақстандық операторы» АҚ

2

III

4

Нургазина Назерке

«Самрұқ Қазына Бизнес Сервис» ЖШС

0

IV

 

ШАХМАТТАН ЕРЛЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ 

Аты-жөні

Компания

ҰПАЙ

Орын

1

Мажиков Тимур

«KEGOC» АҚ

13

I

2

Балтабаев Нурсултан

 «Самрұқ-Энерго» АҚ

12

II

3

Шевелев Илья

«Самрұқ Қазына Инвест» ЖШС

10,5

III

4

Бактыбаев Баянбек

«КЕGОС» АҚ-ның «Ақмола жүйеаралық электр тораптары»  филиалы

10

IV

 

ТОҒЫЗҚҰМАЛАҚТАН  ӘЙЕЛДЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Аты-жөні

Компания

ҰПАЙ

Орын

1

Шахметова Асима

«Energy Solutions Center» ЖШС

8

I

2

Халелова Айнур

 «ҚТЖ – ЖҮК ТАСЫМАЛЫ» АҚ Ақмола бөлімінің филиалы

7

II

3

Нұрғали Шолпан

 «KEGOС» АҚ

6

III

4

Наримбаева Гаухар

 «ҚТЖ – ЖҮК ТАСЫМАЛЫ» АҚ

5

IV

 

ТОҒЫЗҚҰМАЛАҚТАН  ЕРЛЕР ЖАРЫСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Аты-жөні

Компания

ҰПАЙ

Орын

1

Әбілмаш Ердос

«ҚТЖ» ҰК АҚ ("АҚАДЫР МАШИНАЛАНДЫРЫЛҒАН ЖОЛ ДИСТАНЦИЯСЫ" ҚТЖ ҰК АҚ филиалы)

7

I

2

Сарбупеев Ерлан

 «Energy Solutions Center» ЖШС

5.5

II

3

Кожахметов Мейрам

«KEGOС» АҚ

5.5

III

4

Ибраев Ильяс

«Элетр энергиясы мен қуаты рыногының Қазақстандық операторы» АҚ

4

IV

 

ВОЛЕЙБОЛ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Компания

Орын

1

«KEGOC» АҚ

I

2

«Қазпочта» АҚ

II

3

 «Транстелеком» АҚ

III

4

«Қазақтелеком» АҚ

IV

 

КИБЕРСПОРТ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Компания

Орын

1

 «Қазақтелеком» АҚ облыстық телекоммуникация дирекциясының филиалы

I

2

«ҚТЖ»ҰК » АҚ

II

3

«Энергоинформ» АҚ

III

4

«Air Astana» АҚ

IV

 

СТРИТБОЛ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Компания

Орын

1

«КАР Technology» ЖШС

I

2

«Транстелеком» АҚ

II

3

 «Қазқтелеком» АҚ

III

4

«ҚТЖ»ҰК » АҚ (Ақмола магистральдік жүйелер бөлімінің филиалы)

IV

 

МИНИ-ФУТБОЛ ҚОРЫТЫНДЫ ХАТТАМАСЫ

Компания

Орын

1

«Транстелеком» АҚ

I

2

«Қазқтелеком» АҚ

II

3

«KEGOC» АҚ Атқарушы Дерекциясы

III

4

«КЕGОС» АҚ-ның «Орталық жүйеаралық электр тораптары» филиалы

IV